Haber

Bodrum’da tatil yapan ve çok kilo veren sosyete Prensesi Süreyya Yalçın’ın son hali dikkatleri üzerine çekti!

Sosyete hayatının en ünlü isimlerinden Süreyya Yalçın, 2016 yılında evlendikten sonra Miami’ye taşındı. Haziran ayında Bodrum’a tatil için gelen ve uzun bir aradan sonra sosyal medyada fotoğraf paylaşan Yalçın’ın, bazı endişe verici yorumlara neden oldu. Hadi bakalım…

Cemiyet hayatının en ünlü isimlerinden biri olan Süreyya Yalçın, hepimizin yıllardır tanıdığı, ilginç giyim tercihleri ​​ve tabii ki yaşam tarzıyla ön plana çıkan biri.

39 yaşındaki Yalçın, 2016 yılında işadamı Ozan Baran ile evlendi ve ABD’nin Miami kentine taşındı. Çift bir süredir Miami’deki ünlü malikanelerinde yaşıyor.

Neyse uzun süredir Instagram hesabından paylaşım yapmayan Süreyya Hanım havaların ısınmaya başladığı Haziran ayının ilk günlerinde Bodrum’a geldiğini bu fotoğrafla duyurdu.

Keyifli tatilinden bol bol fotoğraf da paylaşan oyuncu, uzun süredir ortalarda olmayan Yalçın’ın verdiği kilolar takipçilerini tedirgin etti.

Sağlığıyla ilgili endişeler ve maalesef sosyal medya platformlarında bazı çirkin yorumlar yapıldı.

Daha önce bir ayda 15 kilo verdiğini ve eşiyle birlikte detoks yaptığını söyleyen Yalçın, insanların endişelerini fark etmiş olmalı ki sosyal medyadan küçük bir açıklama yaptı.

“Herkes benim zayıflığımdan bahsediyor. Benim için endişelenme, ben sağlıklı ve mutluyum.” Açıklamada bulunan Yalçın, sokak hayvanlarını beslediği ve ağaçtan meyve topladığı keyifli görüntüleri paylaşmaya devam ediyor.

Süreyya Hanım’ın değişimi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorumlara git…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu