Haber

CANLI İZLE| Kilis TOKİ çekilişini canlı izle! YouTube Kilis TOKİ çekilişi izle linki! Kilis TOKİ çekilişi Full HD CANLI!

TOKİ sosyal konut projesi için milyonlarca vatandaş başvurdu. Adaylar heyecanla çekilişi bekliyor. Kilis TOKİ çekilişi takip edilmek isteniyor. İşte Kilis TOKİ çekilişi canlı izle! YouTube Kilis TOKİ çekilişi izle linki! Kilis TOKİ çekilişi Full HD CANLI!

TOKİ KİLİS KURULU ÇEKİLİŞİ CANLI İZLEYİN!

TOKİ toplu konut projesi kapsamında Kilis ilinde kura çekilecek. çekilişi takip etmek için TOKİ KİLİS ÇOK CANLI İZLE

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, İlk Konutum kampanyasına gençlerden emeklilere, engellilerden şehit ve gazi yakınlarına kadar 5 milyon 135 bin geçerli başvuru yapıldığını söyledi.

İstanbulluların toplu konut ve arsa projelerine yoğun ilgi gösterdiğini ve bu ilgiye kayıtsız kalmadıklarını belirten Kurum, “Kasım ayında sona eren arsa ve işyeri başvurularımızı Kasım ayına kadar uzattık. 15. Tabii ki ilk temellerimizi 25 Ekim’de, 40 gün sonra Cumhurbaşkanımızın onuruyla attık. İlk çekilişimize 7 Kasım Pazartesi günü Şırnak ve Ardahan illerinde başlayacağız.” söz konusu.

Bakan Kurum, konutların teslim süresiyle ilgili olarak, “Söz verdiğimiz gibi 250 bin konutumuzu 2 yıl içinde teslim edeceğiz. Projemize sahip çıkan tüm vatandaşlarımıza minnettarız. Yaptık, yapıyoruz, ve milletimiz için en iyisini yapacağız.” söz konusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu