Ekonomi

Das Auto Dynamic Servis Bornova’da Açıldı

Das Auto Dynamic Servis Bornova 2. Sanayi’de hizmete girdi. Görkemli bir merasimle gerçekleşen açılışa çok sayıda seçkin davetli katıldı. Otomotiv dünyasının değerli isimlerinin katıldığı açılışta firma sahibi Tolga Yılmaz’ı ailesi ve sevenleri yalnız bırakmadı. Das Auto’da davetliler kadar lüks ve sportif araçlarda dikkat çekti.

Firma hakkında bilgi veren Das Auto İdare Heyeti Lideri Tolga Yılmaz, “Araba sevenler olarak buradayız. Burası hepimizin yeri. Ekibimle arkadaşlarımla gurur duyuyorum. Burasını kurumsal bir aile şirketi yapmayı planlıyoruz.”

“Das Auto’da araçların mekanik işleri profosyenel takım arkadaşlarımız tarafından gideriliyor. Yapılan istatistiklerde insanların ailesinden sonra en bedel verdiği eşyaları arabalarıymış, Biz de OTOMOBİLİNİZE SİZİN KADAR AŞIĞIZ’ mottosu ile yapılan her süreçte çok hassas davranıyoruz. Eğitimlerini Yurtdışı ve İstanbul’da tamamlayan grup arkadaşlarımız ,basit bir iş üzere görünen ayrıntılı iç paklık ve ayrıntılı araç kaplamalarında tüm titizlikleri ile hizmet vermektedirler.

Tamamen müşterilerin taleplerine nazaran araçlarını kişiselleştirerek yaptığımız süreçlerin yanı sıra modifiye yazılım süreçlerini de gerçekleştiriyoruz.

“Merkezi İzmir Bornova’da bulunan markamız DAS’ı Yurtdışında Portekiz ve İtalya’daki yeni merkezlerle çoğaltıyoruz . Kişinin hayaline bağlı olarak her şeyi yapabiliyoruz. Genelde BMW, Audi, Mercedes araçlar bizi talep ediyor” sözlerini kullandı.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu