Haber

İbrahim Tatlıses hangi partiden milletvekili adayı oldu? İbrahim Tatlıses milletvekili adayı mı?

14 Mayıs seçimleri için geri sayım başlarken milletvekili başvuruları da hız kesmeden devam ediyor. Şarkıcılık ve oyunculuk mesleğinin yanı sıra siyasi yorum ve görüşleri ile de adından söz ettiren İbrahim Tatlıses, adaylık için de başvuruda bulundu. Peki İbrahim Tatlıses hangi partiden milletvekili adayı oldu? İbrahim Tatlıses milletvekili adayı mı?

İBRAHİM TATLISES HANGİ PARTİDEN MİLLETVEKİLİ ADAYI OLDU?

İmparator lakaplı İbrahim Tatlıses, AK Parti Şanlıurfa milletvekili adaylığı için 5. kez başvurdu. Tatlıses, ülkesi için her türlü hizmete hazır olduğunu belirterek, “Şanlıurfalı hemşehrilerim bu görevde beni laik görürse hiçbir hemşehrimi yüzüstü bırakmam” dedi. Daha önce AK Parti’den 4 kez milletvekili adaylığı için başvuran ancak aday gösterilmeyen İbrahim Tatlıses, 5’inci kez milletvekili adaylığı için başvurdu. Usta isim, aday adaylığı başvuru belgeleri AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığına teslim edildi.

Başvurduktan sonra MedyaUrfa’ya konuşan Tatlıses, “Urfa’ma hizmet için buradayım. 50 kez aday gösterildim, 100 kez de Urfa’ma aday olacağım. Amacım Şanlıurfa’nın sorunlarını çözmek. Şanlıurfa’ya hizmet için Şanlıurfa siyasetine yeni bir soluk getiriyor Bakın ben hep Şanlıurfa diyorum, hep Şanlıurfa diyorum Tekrar söylüyorum Şanlıurfa’ya hizmet soluğu getireceğim Şanlıurfa’ya hizmetim sanatta ortadadır. Şimdi siyasete hizmet etmeye talipim” Hemşerilerimi yarı yolda bırakmayacağım. Gözlerinde söz veriyorum. Şanlıurfa’ya hayırlı işler, güzel hizmetler bırakmak istiyorum. Şanlıurfa’nın sorunlarını cesaretle dile getireceğim.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu