Yaşam

Kısmetse Olur’da Burak, kamera önünde Şeyda’ya şiddet uyguladı.

Sunuculuğunu Öykü Serter’in üstlendiği YouTube kanalında yayınlanan Kısmetse Olur yarışmacılarından Burak, dans ettiği için dans ettiği kız arkadaşına şiddet uyguladı, kolunu sıktı.

KENDİNE VE SIKILI ELİNE ÇİZİM

Yarışmada aşık olan Şeyda ile Burak’ın ortasında gergin anlar yaşandı. Kız arkadaşının toplum içinde dans etmesinden rahatsız olan Burak, hızla yanına gelerek Şeyda’yı kendine çekti, ardından kolunu sıkarak kulağına bir şeyler söyledi. Sevgilisinden gördüğü şiddet karşısında neye uğradığını şaşıran Şeyda, Buse’nin yanına giderek kolunu tutarak olayı anlattı.

İZLEYİCİLER KIZGIN DEĞİL GÜLDÜ

Olayın ardından sakinleşen Burak, “Seni bilerek incitmeyeceğim. Sinirlendiğimde tepkimi göstermek zorunda kaldım” derken Şeyda da “Tamam” deyip konuyu kapattı. Kamera önünde kadına uygulanan şiddet konusunda yapım şirketinin sessiz kalması ve yarışmacının herhangi bir ceza almaması seyirciyi öfkelendirdi. Burak’ın diskalifiye edilmesi gerektiğini söyleyen seyirciler, “Kör müsün? Reyting olsa sorun olmaz değil mi?” ve “Görüntüleri izleyince kanım dondu” yorumları yapıldı.

İşte fotoğraflara yapılan bazı yorumlar…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu