Teknoloji

Microsoft Teams Artık Çevrimiçi Sohbetlerde ‘Yolda Yakalanma’ Stresini Ortadan Kaldıracak Bir Özellik Sunuyor!

ani bir toplantıda kamerayı açmak zorunda kalan herkes,Kadınlara özel geliştirilen bu filtre sayesinde hiçbir mülakata hazırlıksız yakalanmazsınız.

12 benzersiz görünüme sahip olan uygulama, yapay zeka temelinde verimli çalışır. Hem görüşme öncesinde hem de görüşme sırasında istediğiniz filtreleri yüzünüze uygulayabileceksiniz.

Çevrimiçi bir görüşmeye hazırlanmak için zamanı olmayanlar için mükemmel!

tek dokunuşla 12 farklı sanal makyaj seçeneği sunan Maybelline Beauty uygulaması Kozmetik devi Maybelline tarafından oluşturuldu. Kamerada görülen istenmeyen cilt kusurlarını gizlemeyi ve kişinin ‘hazırlıksız’ anlarda daha pürüzsüz hissetmesini sağlayan bu uygulamanın arkasında Geena Davis Enstitüsü’nün olduğu belirtiliyor.

Yeşil ekran merkezli özelliğin ardından Teams’e gelen en büyük yenilik olacağı düşünülüyor.

Daha erken Microsoft Teams’e Çevrimiçi konuşmalar için arka planı gizleyen yeşil ekran merkezli özellik de geldi. Bu özellik, kişinin kameradaki görüntüsünün sertliğini arttırarak, sanal arka planda görüş kalitesini olabildiğince yükseltmiştir.

Modiface tarafından etkinleştirilen AI ile geliştirilmiş uygulama, filtrelerin sorunsuz uygulanmasını sağlayan bir araçtır. “sanal harita”Kullanıcıların oluşturmak için yüz yüze olduğu 70’den fazla noktayı tanımlar.

Güncelleme ile “Video Efektleri” bölümünden “Filtreler”Bölümden seçeceğiniz filtre ile dilediğiniz toplantıya katılabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu