Teknoloji

Onion Games’in Yeni Sandbox Rol Yapma Oyunu 2023’te Geliyor

 
Black Bird, Mon Amour ve daha ziyadesiyle tanınan geliştirici ekip Onion Games, yeni bir sandbox rol yapma oyunu geliştiriyor. Yönetmen ve oyun dizayncısı Yoshiro Kimura geliştirilen bu oyunun 2023 yılı içerisinde çıkış yapacağını bildiriyor. Geliştirilen bu imal birinci olarak Aralık 2020’de duyuruldu.
 
Yeni sandbox rol yapma oyunu 
 
 
 
Şu anda geliştirilen yeni rol yapma sandbox oyunu hakkında pek fazla ayrıntı bilinmiyor. Sandbox oyunlar genellikle evvelce belirlenmiş bir amaç olmaksızın ve alternatif olarak oyuncunun kendisi için belirlediği bir maksatla maceraya atılmasını işleyen bir çeşit olarak karşımıza çıkıyor.
 
Oyunun öyküsü ve konusu hakkında da şu anda bilgi sahibi değiliz. Kimura da bu soru karşılığında net bir karşılık vermedi. Lakin oyunun konusu hakkında şunları belirtti: “Söyleyebileceğim şu ki, bu sefer ‘çocuklar’ hakkında çok düşündüm. Düşündüğüm en önemli şey bu. ” 
 
Onion Games grubu genel olarak bir tema etrafında dönen rol yapma oyunları ile biliniyor. Örnek vermek gerekirsek Mon Amour oyunu öpüşmek ile alakalı bir mevzuyu işliyordu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu