Ekonomi

Petro-Victory, Brezilya’daki São João sahasında çalışmaya başladı

CALGARY, AB – Petro-Victory Energy Corp. (TSXV: VRY), Brezilya’daki São João sahasındaki petrol üretimini artırmak için Braserv Petróleo Ltda’nın SPT-129 kazıcısıyla bir çalışma programı başlattı. Operasyon, şirketin tam faaliyet payına sahip olduğu üç üretim kuyusunda on dört ek bölgeyi hedefliyor.

São João sahası, net bugünkü değeri 73,5 milyon dolar olan 1,9 milyon varil 2P petrol rezervine sahiptir. Kıyı tamamlama ve kuyu tamamlama hizmetlerinde uzmanlaşmış Brezilyalı bir şirket olan Braserv’in kuyu tamamlama makinesinin 25 Ocak 2024’te teslim edilmesi bekleniyor. Bu çalışma, şirketin SJ-11’e odaklanarak petrol üretimini artırmak için yeni bölgelere girme stratejisinin bir parçası. , SJ-01 ve SJ-06 kuyuları.

Brezilya’da iki havzada 272.912 dönümlük alanda 41 ruhsat işleten Petro-Victory, beklenen üretim artışını karşılamak için üretim tesisleri ve depolama kapasitesinin genişletilmesinin ardından bu programa dahil oldu.

Petro-Victory CEO’su Richard F. Gonzalez, Braserv yan kuruluşuna ve çalışma programının kullanılmayan petrol kaynaklarını yüzeye çıkarma, böylece nakit akışı yaratma ve hissedarların zararına güç güvenliğine katkıda bulunma potansiyeline olan güvenini dile getirdi.

Bu yazıda yer alan bilgiler Petro-Victory Energy Corp. tarafından yapılan basın açıklamasına dayanmaktadır.

Bu makale yapay zeka yardımıyla oluşturulmuş, bir editör tarafından çevrilmiş ve incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şartlar ve Koşullarımıza bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu