Yaşam

Pqueen Bilal kimdir? Bilal Yılmazlar kimdir, kaç yaşında ve nerelidir? Bilal Yılmazlar Pqueen’in nesi var?

Sosyal medyadaki paylaşımlarıyla tanınan Pqueen lakaplı Pelin Bağnazoğlu’nun yaptığı yardım çağrıları ve yardım çalışmaları depremin ilk gününden itibaren dikkat çekti. Kendisine yazan herkes için paylaşım yapan ve herkesin sesini duyurmaya çalışan Pqueen, bir yandan da kendi arkadaşı Bilal’i arayıp ağlayarak yardım istiyordu. Pelin Bağnazoğlu, arkadaşı Bilal Yılmazlar’ı kaybettiğini açıkladı. Peki Pqueen Bilal kimdir? Bilal Yılmazlar kimdir, kaç yaşında ve nerelidir? Bilal Yılmazlar Puen nedir? Detaylar burada…

Pelin Bağnazoğlu’nun depremin ilk gününden itibaren kendisini kurtarmak için davet ettiği Pqueen lakabıyla tanınan arkadaşı Bilal Yılmazlar hayatını kaybetti.

Pqueen Bilal Yılmazlar kimdir? Bilal Yılmazlar kaç yaşında ve nereli?

Pqueen lakaplı Twitch yayıncısı Pelin Bağnazoğlu’nun arkadaşı Bilal Yılmazlar hayatını kaybetti. Hatay’da yaşayan Bilal Yılmazlar, sosyal medyada ‘bilalyilmazlar’ kullanıcı adıyla paylaşım yapıyordu. Twitch platformunda oyun video içerik üreticisi olarak ‘bilalfa’ lakaplı Yılmazlar’ın 34.4 bin takipçisi bulunuyor. Bilal Yılmazlar’ın doğum tarihi 15 Nisan’dı.

haber-ercis.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu