Ekonomi

TD Securities, döviz verilerinin şeffaflığını artırmak için Tradefeedr ile ortaklık kuruyor

TD Securities, bilgi şeffaflığını artırmak, karmaşık analizleri kolaylaştırmak ve müşteri incelemelerinde tutarlılığı artırmak için FX analiz platformunu entegre ederek Tradefeedr ile ortaklık kurdu. Stratejik işbirliği, TD Securities müşterilerine kapsamlı İşlem Maliyeti Analizi (TCA) ve ayrıntılı müşteri raporlaması için alım satım verilerine daha iyi erişim sağlamayı amaçlıyor.

TD Securities ile alıcı taraf müşterileri arasındaki ortak analitik ortamın, inceleme süreçlerini ve algoritmik ticaret stratejilerini iyileştirmesi bekleniyor. Tradefeedr’in 21 likidite sağlayıcısı, 50 büyük alıcı tarafı firması ve 10 ticaret platformundan oluşan ağı, ticaret bilgilerine ilişkin tek tip bir görünüm sunar.

Tradefeedr CEO’su Balraj Bassi ve TD Securities Global eFX Satış Başkanı Ellie Griffiths, ortaklığın finans sektöründe veri analizi ve karar alma süreçlerini zenginleştirme potansiyelinin altını çizdi. Ayrıca büyüme fırsatlarını belirleyerek müşteri ilişkilerini derinleştirme potansiyelinin de altını çizdiler.

İşbirliği, Tradefeedr’in döviz alım satımına ilişkin öngörü bilgilerinin FlexTRADER EMS sistemine dahil edildiği FlexTrade’i de kapsıyor ve forex ticaretinin etkinliğini artırıyor. Tradefeedr’in uygulama öncesi ve uygulama sonrası süreç analizi için yeni çıkardığı araç seti Algo Varsayım Paketi, departmanda bir devrim yaratmaya hazırlanıyor.

TD Securities’in işlem verilerinin Tradefeedr platformuna entegrasyonu, tutarlı TCA’yı, müşteri analizini, karşılaştırmaları ve kıyaslamayı kolaylaştıracaktır. Bu ittifak, TD Securities ile alıcı taraf müşterileri arasında ortak analitik araçları kullanarak verimli veri diyaloğu sağlar.

Bassi, TD Securities’in likidite sağlayıcıları ağına eklenmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Griffiths, Tradefeedr’ın güvenli bağımsız analitiğinin TCA’yı ve standartlaştırılmış müşteri raporlamasını mümkün kıldığını ve bunun da müşteri ilişkilerini güçlendirmek için büyüme fırsatlarının belirlenmesine yardımcı olacağını vurguladı.

Bu makale yapay zeka desteğiyle oluşturulmuş, tercüme edilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şartlar ve Koşullarımıza bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu