Haber

Weghorst gidiyor mu? Weghorst Beşiktaş’tan ayrılacak mı?

Kasımpaşa maçında attığı golün ardından taraftara el sallayan Wout Weghorst için herkes “Hollandalı yıldız takımdan ayrılıyor mu?” Sözlerini kullandı. Beşiktaş Kulübü resmi internet sitesinden Weghorst ile ilgili açıklama yaptı. Pekala, Weghorst gidiyor mu? Weghorst Beşiktaş’tan ayrılacak mı?

WEGHORTLAR GİDİYOR MU?

Kasımpaşa maçında attığı golden sonra veda eder gibi hareket eden Wout Weghorst, maç bitiminde stadın çimlerinde uzun süre tribünlere ve taraftara bakarak adeta vedalaştı. Beşiktaş Kulübü de bu gelişmeler üzerine resmi internet sitesinden Weghorst hakkında bir açıklama yayınladı. Hollandalı golcünün sözleşmesinde 2.5 milyon Euro’luk kontratının Premier Lig’den teklif gelmesi halinde feshedilebileceği gibi bir madde bulunmadığının belirtildiği açıklamada, “Maçtan sonra Futbol A Takımımız. Süper Lig’de Kasımpaşa ile oynanan karşılaşmada futbolcumuz Wout Weghorst hakkında medyada spekülatif haberler yer aldı. haberler açıklama yapma gereği duyulduğu için. Futbolcumuzumuzun sözleşmesinde Premier Lig’den teklif gelmesi halinde 2,5 milyon Euro’luk bir tazminatla sözleşmesinin feshedilebileceğine dair bir fesih maddesi olduğu iddiası tamamen hayal ürünüdür.

Ancak söz konusu oyuncunun salı günü takımdan ayrılacağı yönünde çıkan haberler tamamen asılsızdır. Wout Weghorst ile ilgili girişim tamamen Beşiktaş Jimnastik Kulübü’ne aittir. Bu bahisle ilgili bir gelişme olması halinde siz değerli camiamızın ve kamuoyunun bilgilendirileceğini ayrıca belirtiriz.”

haberkepez.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu