Takım

Survivor 2024 All Star… HAFTANIN SON ELEME ADAYI BELİRTİLDİ!

Survivor’da zaman ilerledikçe çatışma ve heyecan doruğa ulaştı. Oyunda Ogeday ve Yunus Emre bir kez daha gerginlik yaşadı.

Dokunulmazlığı da kaybeden Kırmızı Takım için de durum gergin. Mavi Takım’da maç sırasında Gizem’in yanlışlıkla Aysu’ya dirsek atması sonucu kaşı açıldı.

DOKUNULMAZLIK MAVİ TAKIM OLUYOR

Karşılaşmada Mavi Grup, finalde Kırmızı Takımı 12-8 yenerek dokunulmazlık kazandı. Mavi Takım büyük mutluluk yaşadı ve dokunulmazlık sembolünün sahibi Poyraz oldu.

Konuşma yapan Yunus Emre, “Bugün maçı kaybettik ama arkadaşlarım ellerinden geleni yaptılar. Issız bir adada sakin bir gecede Allah’a sığınırım Sayın Ögeday.”

Bugün formdasın, yarın düşeceksin. Oyunu kaybettiğinizde hızınız sıfır gibi olacaktır. Ben o takımdayken kazansam da kaybetsem de hep bir centilmen gibi davrandım ve bu hoşuma gitti. Bu gruba gelince, tamamen sempatik olamıyorum.

Beni oyunun kenarında el kol hareketleri yaparken yakaladın. Balık burcuysanız size her şeyi hatırlatamam. “Kurt gibi bir hafızam var” dedi.

Cevap veren Ögeday, “Benimle konuşmazsan sana bir zarar geleceğini düşünmüyorum. Ses tonunla kibar konuşursan hiçbir şey olmaz. Atakan kardeşin geldi, onunla tartışıyoruz, yapabilirsin” dedi. ondan tatlı ve sert bir şekilde ders alın.” söz konusu.

GİZEM’İN KAŞI AÇILDI

Gizem, “Aysu bilerek yapmadı. Hiç önemli değil. Geçecek. Sadece gözümde baskı var. Dikiş gerekecek onun dışında iyiyim.”

KIRMIZI TAKIM NEDEN KAYBETTİ?

Acun Ilıcalı ada konseyinde sordu: Kırmızı Takım neden kaybetti? Söz verilen Sercan, şunları söyledi: “Bugün sıra bende değil. Takımın yeni üyelere zamana ihtiyacı var ama onların çok fazla zamana ihtiyacı yok. İlk günden itibaren kalitelerini ortaya koydular.

Çok kısa sürede alışacaklarını ve takıma katkı sağlamaya devam edeceklerini düşünüyorum. Bazen ayrılıklar olabiliyor. “Bir araya gelirsek yeterince ivme kazanacağımızı düşünüyorum” dedi.

Merve, “Yeni klanların gelmesiyle olumlu bir güç oluştu. Rakip takımla görüşmeler yapılıyor ve bu görüşmelerin kısa süreli olması gerektiğini düşünüyorum. Daha fazla tartışma görmek istemiyorum.

Bugün mağlubiyetin ardından yaşanan tartışma mutsuzluğa dönüştü, ben de ‘Bu kadar yeter, oyuna geri dönelim ve maçı kazanalım’ dedim. Herkese teşekkürler oyuna geri döndüler.

Görüş farklılıklarımız var, bu doğru. Ama birbirimizi rahatsız edecek kadar değil. Artık konuşarak bazı şeyleri çözüyoruz” dedi.

YUNUS EMRE İLE ORTAM YİNE GERİLİYOR

Acun Ilıcalı, “Yunus Emre’ye yaptığım uyarıların pek bir önemi olmadığı açıkça görülüyor. Oyun kaybeden, sürekli rakip takımla alay eden, üslubuyla söylediği sözlerle programda güya kontrolsüz biri.

Her gün bir sebep bulan bir yarışmacıdır. Daha önce de söylediğim gibi pek umutlu olmadığım ve devam etme ihtimalini de pek göremediğim bir yarışmacı. “Şimdi sözü ona verelim” dedi.

“UYGUN DEĞİLSE SORUN DEĞİLDİR”

Konuşma yapan Yunus Emre, “Ben bu adamların hepsiyle yarıştım. Hepsiyle kazandım, kaybettim. Özgür abiyle de yarıştım, Ersin abi de vardı. Ben hiç birine saygısızlık mı ettim?”

Burada oyun alanında hareketler yapan bir arkadaş var mıydı? Rekabetimi iyi bir seviyede sürdürdüm. Sayın Ögeday, ne zaman kâr etsem geri dönüyordum ve ekibimden memnundum. Bana döndü ve ‘Seni teminat olarak saydım’ dedi, hayır.

Kiminle ve nerede oynuyorsun? Bu yüzden sana erkeğine göre davranıyorum. Orada seviye düşerse ben daha da aşağıya inerim Acun abi. Programa uymuyorsa sorun değil.

Burayı seninle paylaşmak güzeldi. Seni çok seviyorum. “Yapacak bir şey yok kardeşim” dedi.

“DAVRANIŞLARINIZ BİZE YAKIŞMIYOR”

Bu sözler üzerine Acun Ilıcalı, Yunus Emre’ye “Bu davranışınız bize yakışmıyor” dedi.

Ögeday, “Yunus Emre’yle vedalaştık, arkadaşız, yanına geldim, o yanıma geldi. O benden, ben ondan, birbirimizden özür diledi. Ben ondan bir kez daha özür diliyorum. Anladık. birlikte ve bir daha asla böyle bir şey yaşamayacağız kardeşim.” .

Ilıcalı, “Daha önce defalarca uyardığım Yunus Emre böyle saçma sözler kullanamaz. Kendinizi haklı düşünebilirsiniz. Ben de diyorum ki: Peki ya biz? bir şey mi söylüyor? Sonra birisi bir şey söylediğinde gidip ona saldırın. Bana göre bu böyledir.” dediler, dediler…

Seni seviyorum. Bu konu seninle benim aramdaki aşkla ilgili değil. O kadar çok tehdit ediyorsun ki. Düelloya çıkarsan çıktığın adama saldırırsın.

Bugünkü konuşmalarınız kesinlikle kabul edilemez. Her dakika tehdit ediyorsun. Seni şu şekilde yapabilirim, seni şu şekilde yapabilirim. “Burası sizin tehdit alanınız değil” dedi.

3 DAHA ÖDÜL VE CEZA

Acun Ilıcalı, Yunus Emre’ye, “Sana 3 ceza daha veriyoruz. 3 cezamız daha kaldı. Tekrar yaparsan 5 ceza daha veririz. Tekrar yaparsan 5 ceza daha veririz. Biz” dedi. Seni burada zorla tutmuyoruz.”

4. ELENME ADAYI AÇIKLANDI

Divanda yapılan oylamada Aleyna 4 oy, Gizem 4, Nagihan 2, Merve 2 ve Nefise 2 oy aldı. Bu durumda eleme adayını takım kaptanı Sema belirledi. Sema bir ismi düelloya gönderdi. Takım kaptanı Sema, şunları söyledi: “Dokunulmazlık oyunlarına direkt geldik.

Şu anda bir sözümüz yok. Artık karar şansa kaldı ki bunun hiçbir önemi yok. O yüzden Gizem oynadı, Aleyna oynamadı. Gizem’in düelloya girmesini istemediğim için Aleyna diyorum.” Böylece Aleyna 4. eleme adayı oldu.

EŞLEŞMELER DE BELİRTİLDİ

Eleme adayları; Aysu, Pınar, Sahra ve Aleyna. İlk maç Pınar ile Sahra arasındadır. İkinci maç ise Aleyna ile Aysu arasında oynanacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu